ÇizgiFilm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ÇizgiFilm

Çizgi Film Sitesi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» BEN10 ARKAPLAN MÜZİĞİ
Ed Edd Eddy Tanıtım. EmptyCuma Mayıs 29, 2009 12:42 pm tarafından yasemin1

» Ben10 - Dergiyi Kaçırma!
Ed Edd Eddy Tanıtım. EmptyCuma Mayıs 29, 2009 12:31 pm tarafından yasemin1

» BEN10 HANGİ YARATIĞA DÖNÜŞEBİLİR.
Ed Edd Eddy Tanıtım. EmptyCuma Mayıs 29, 2009 12:30 pm tarafından yasemin1

» ben 10 konusu ve şarkısı
Ed Edd Eddy Tanıtım. EmptyCuma Mayıs 29, 2009 12:24 pm tarafından yasemin1

» Winx Culup Hİkayesi Ve KoNUsu
Ed Edd Eddy Tanıtım. EmptyCuma Mayıs 29, 2009 12:15 pm tarafından yasemin1

» KOD ADI AFACANLARI OYUNLARI
Ed Edd Eddy Tanıtım. EmptyC.tesi Mayıs 23, 2009 1:17 pm tarafından yasemin1

» Daffy Duck
Ed Edd Eddy Tanıtım. EmptyCuma Mayıs 22, 2009 9:37 pm tarafından yasemin1

» Uzaylıların Özeklikleri
Ed Edd Eddy Tanıtım. EmptyCuma Mayıs 22, 2009 9:35 pm tarafından yasemin1

» Fırtına Şahinleri-Gruplar
Ed Edd Eddy Tanıtım. EmptyCuma Mayıs 22, 2009 9:32 pm tarafından yasemin1

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Forum

Ed Edd Eddy Tanıtım.

YazarMesaj
emregsgs
Süper Moderatör
Süper Moderatör
emregsgs

Rep : 2600
Rep : 0

Ed Edd Eddy Tanıtım. Empty
MesajKonu: Ed Edd Eddy Tanıtım.   Ed Edd Eddy Tanıtım. EmptyCuma Mayıs 15, 2009 10:05 am

Hikaye

Dizi, genel olarak Ed, Edd ve Eddy adında hayatlarını ve isimlerini bile paylaşan üç arkadaşın, mahalledeki diğer çocuklarla olan çekişmesini konu alır.

Karakterler

Ed: "Ed Çocuklar"ın en güçlüsüdür ama en şapşalıda odur. Mahalledeki çoçuklar onu 'ahmak' diye tanımlar.Bilim kurgu ve canavar dergileri okumayı çok sever. Sürekli onu annesine şikayet etmesinden korktuğu için kardeşi Sarah'ın dediklerini yapar.Şapşallıklarından örnek olarak; "Ben bir filim,miyav miyav.Hortumuma bakın" "Hişşş,2_d'li(Edd) dur bekle mayam kuruyor" "Aaaa,acaba bağışlar Edd kutusundan büyük mü?" "Aaaa,bağışlar kepekli ekmek kadar yumuşak mı?" "Pembe Karın,ŞLaap,Pembe Karın,ŞLaap"

Edd: Asıl adı Edward nam-ı diğer "İki 'd'li". Mahallenin en zeki çocuğudur. sürekli konuşan, eğitime önem veren ve sürekli deneyler yapan bir karakterdir.

Eddy: Eddy "Ed Çocuklar"ın lideri .Aç gözlü,paragöz,çıkarcı,riyakar biridir.Tek isteği bir tane çelekıran adında bir şeker almaktadır. Bunun için bir sürü plan yapar. Ama hiç biri tutmaz.

* Johnny ve Kalas : Johhny çok iyi bi çoçuktur. Kalas ise Johnny'nin tahtadan olan hayali arkadaşıdır.

* Jimmy:Sarah ın en iyi arkadaşıdır o genellikle vaktini Sarah ile geçirir

* Tanker Kardeşler :Onlar üç çılgın kızkardeşdir ve "Ed"leri buldukları zaman onları sürekli öperler mahalle çoçukları onlardan çok korkar.

* Kevin:Kevin Ed'lere sürekli 'ahmak' diyen biridir. Eddy onu hiç sevmez ve her konuda yarışırlar o genellikle bisikletiyle dolaşır ve çok saygısızdır mahalleli çoçuklarına sürekli kendini beğendirmekle uğraşır. Hem de zengindir garajında çok çelekıran vardır . Eddy bunları

almak ister ama olmaz Kevin pataklar.

* Sarah:Ed'in kızkardeşidir ama Ed'i hiç sevmez ve sürekli ona bağırır ve Ed'i annesine söylemekle tehdit eder ya da nefesini tutar bu şekilde ona her istediğini yaptırır

* Nazz:Mahallenin en güzel kızıdır. Kevin'de, Nazz'ın dikkatini çekmeye çalışır. O çok kibardır ve herkese karşı saygılıdır.Kevin le vakit geçirsede Edd e ilgi duyar.

* Rolf:Mahallenin en ilginç karakterlerinden biridir. Onun bir çiftlik dolusu hayvanı vardır ve onları bahçesinde tutar. Başı Ed'lerle sürekli derde girer. Kevin'le iyi arkadaştırlar ve en sevdiği şey geldiği eski ülkesinden hikâyeler anlatmaktır.Şekere bayılır.

Victor:Rolf'ün keçisidir.Alet olarak kullanılır.Örneğin bir bölümde eddy onu çim biçici olarak kullanmıştır.

Ed Edd Eddy Tanıtım.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» MEGAS XLR TANITIM
» Denver Tanıtım
» Ed, Edd n Eddy Çizim
» Ed edd eddy Kazandığı ödüller
» Ed , Edd n Eddy Zombi olursa?