ÇizgiFilm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ÇizgiFilm

Çizgi Film Sitesi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» BEN10 ARKAPLAN MÜZİĞİ
Winx Culup Hİkayesi Ve KoNUsu EmptyCuma Mayıs 29, 2009 12:42 pm tarafından yasemin1

» Ben10 - Dergiyi Kaçırma!
Winx Culup Hİkayesi Ve KoNUsu EmptyCuma Mayıs 29, 2009 12:31 pm tarafından yasemin1

» BEN10 HANGİ YARATIĞA DÖNÜŞEBİLİR.
Winx Culup Hİkayesi Ve KoNUsu EmptyCuma Mayıs 29, 2009 12:30 pm tarafından yasemin1

» ben 10 konusu ve şarkısı
Winx Culup Hİkayesi Ve KoNUsu EmptyCuma Mayıs 29, 2009 12:24 pm tarafından yasemin1

» Winx Culup Hİkayesi Ve KoNUsu
Winx Culup Hİkayesi Ve KoNUsu EmptyCuma Mayıs 29, 2009 12:15 pm tarafından yasemin1

» KOD ADI AFACANLARI OYUNLARI
Winx Culup Hİkayesi Ve KoNUsu EmptyC.tesi Mayıs 23, 2009 1:17 pm tarafından yasemin1

» Daffy Duck
Winx Culup Hİkayesi Ve KoNUsu EmptyCuma Mayıs 22, 2009 9:37 pm tarafından yasemin1

» Uzaylıların Özeklikleri
Winx Culup Hİkayesi Ve KoNUsu EmptyCuma Mayıs 22, 2009 9:35 pm tarafından yasemin1

» Fırtına Şahinleri-Gruplar
Winx Culup Hİkayesi Ve KoNUsu EmptyCuma Mayıs 22, 2009 9:32 pm tarafından yasemin1

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Forum

Winx Culup Hİkayesi Ve KoNUsu

YazarMesaj
yasemin1
Site Lady
Site Lady
yasemin1

Ejderha
Rep : 81204
Rep : 0

Winx Culup Hİkayesi Ve KoNUsu Empty
MesajKonu: Winx Culup Hİkayesi Ve KoNUsu   Winx Culup Hİkayesi Ve KoNUsu EmptyCuma Mayıs 29, 2009 12:15 pm

winx lerin clubu çok iyi bir culuptur içlerinden en akıllısı stella ile blom dur.. hikayesini anlatıyorum o sabah stella ile blom bir şeyler çeviriyordu blom stellaya dediki :bak sana bişey diyeceğim stella stella baktı ki onun istediği çok kolay bir işti veya zorda olabilirdi... işte o gün stella blom un istediğini yerine getirmek için.. çabucak hastaneye gitti. orda bide baktıki erkek arkadaşını gördü. sonra bazı adamlardan yakalanmayarak hastanenin içine girdi. erkek arkadaşı da onu görünce şaşırdı dediki :stella sen burda ne işler çeviriyorsun dedi.çok acil bir işim var gitmem lazım dedi. sonra hemen gitti.ve sonrada hasta olan başkanlarının yanına gittiler. DEVAMI YARIN Very Happy
http://JELİBONVAMPİR.COM
yasemin1
Site Lady
Site Lady
yasemin1

Ejderha
Rep : 81204
Rep : 0

Winx Culup Hİkayesi Ve KoNUsu Empty
MesajKonu: Geri: Winx Culup Hİkayesi Ve KoNUsu   Winx Culup Hİkayesi Ve KoNUsu EmptyCuma Mayıs 29, 2009 12:15 pm

winx lerin clubu çok iyi bir culuptur içlerinden en akıllısı stella ile blom dur.. hikayesini anlatıyorum o sabah stella ile blom bir şeyler çeviriyordu blom stellaya dediki :bak sana bişey diyeceğim stella stella baktı ki onun istediği çok kolay bir işti veya zorda olabilirdi... işte o gün stella blom un istediğini yerine getirmek için.. çabucak hastaneye gitti. orda bide baktıki erkek arkadaşını gördü. sonra bazı adamlardan yakalanmayarak hastanenin içine girdi. erkek arkadaşı da onu görünce şaşırdı dediki :stella sen burda ne işler çeviriyorsun dedi.çok acil bir işim var gitmem lazım dedi. sonra hemen gitti.ve sonrada hasta olan başkanlarının yanına gittiler. DEVAMI YARIN
işte bu hikaye çok güzel bir hikayedir Very Happy
http://JELİBONVAMPİR.COM

Winx Culup Hİkayesi Ve KoNUsu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hikayesi ve Konusu
» ben 10 konusu ve şarkısı
» Juniper Lee Konusu
» Sincap Çocuk Konusu
» Star Wars Konusu